SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

İş Bilgisi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Home » Ekonomi » Acil nakit ihtiyacı olanlara bankadan faizsiz çözüm! 25 bin TL taksitli nakit avans verilecek

Acil nakit ihtiyacı olanlara bankadan faizsiz çözüm! 25 bin TL taksitli nakit avans verilecek

Garanti Bankası tarafından yayımlanan kart kampanyalarına göre müşterisi olan kişilere özel faizsiz 25 bin TL nakit avans verileceği duyuruldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bankalar tarafından kredi faiz oranlarının artması sonucunda nakit ihtiyacı duyan kişiler verilen kredileri kullanmayı tercih etmezken, Garanti Bankası’ndan nefes aldıran kampanya duyuruldu. Belirlenen tutarlarda kredi ve nakit avanslar ile kişilerin son dönemde yaşayabilecekleri nakit ihtiyaçlarını faizsiz bir şekilde karşılayabilecekleri ifade edildi. Müşterilerine özel duyurulan kampanyaya başvuru şartları ve gerekli olan detaylar da belli oldu.

BANKADAN NEFES ALDIRAN KAMPANYA!

Garanti Bankası, bu aya özel duyurduğu kampanya ile birlikte acil nakit ihtiyacı olan kişiler için toplamda 25 bin TL taksitli kredi ve nakit avans sağlayacağını duyurdu. Kampanyaya başvuru yapmak için ise Garanti BBVA Mobil üzerinden ilk kez müşteri olmanın gerektiği ifade edildi.

İLGİLİ HABER 2024 Engelli Emeklilik Şartları Nelerdir? Nereden Nasıl Alınır?
Garanti Bankası tarafından yayımlanan kart kampanyalarına göre müşterisi olan kişilere özel faizsiz 25 bin TL nakit avans verileceği duyuruldu.

10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ VERİLECEK!

Kampanya hakkında yapılan açıklamalara göre 5 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan kişilerin onayın gelmesinin ardından 10 bin TL faizsiz krediden faydalanabileceği belirtildi.

Ancak herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanamayacak.

Bununla birlikte de kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı gerçekleştirebileceğiniz ifade edildi.

6 taksit imkanı ile verilecek olan bu kampanyanın örnek ödeme planına göre ayda 1.666,67 TL ödeme ile geri ödeme imkanının tanınacağı açıklandı. Örnek ödeme tablosu ise şu şekildeydi;

15 BİN TL’YE KADAR FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS VERİLECEK!

Kredinin yanı sıra nakit avans kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler ise Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olması gerektiği ifade edildi. Başvuru işlemleri için ise; Bireysel kredi kartı başvurusu yapılarak ardından başvurunuz onaylandığında 15.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 3 ay taksitle faydalanabileceğiniz belirtildi.

Garanti Bankası’nın resmi internet adresi üzerinden duyurulan bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, 30 Nisan 2024 tarihine kadar belirlenen adımlarda başvuru işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

author avatar
İş Bilgisi

İlgili Haberler

Ekonomi
30 Nisan 2024
Babadan Emekli Maaşı Alma Şartları Nelerdir?

Vefat eden sigortalıların aile fertlerine bağlanan ölüm aylığı için aranan şartlar şu şekildedir: Yaşlılık ve ölüm sigortası primi en az 1800 gün bildirilmelidir. 4/1-(A) sigortalıları için, en az 5 yıl sigortalı olmak ve toplam prim gününün 900 günü bulması gerekir. Kişi vefat etmeden önce emeklilik işlemleri yarıda kalmamış, tamamlanmış durumda olmalıdır. Emekli maaşının bağlanmış olması […]

Ekonomi
9 Nisan 2024
Sigara fiyatlarına SON darbe vuruldu en ucuz sigara fiyatı 54 TL oldu! Sigaraya zam geldi

Sigara tiryakilerine kötü haberler peş peşe gelmeye devam ederken beklenen son zam haberi de açıklandı. İmperial Tobacco grubu sigara fiyatlarına zam geldi. 31 Mart’ta Türkiye bir kere daha sandık başına giderken yerel seçimler için oy vermişti. Yapılan yerel seçimlerin ardından beklenen zam yağmuru çok daha şiddetli bir şekilde başlarken sigara fiyatlarına da peş peşe rekor […]

Ekonomi
5 Nisan 2024
Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar

Girişimci kadınların kredi alabileceği bankalar arasında Ziraat Bankası, QNB Finans Bankası, Vakıflar Bankası ve Türkiye İş Bankası başta gelmektedir. Bu bankalar yanı sıra birçok banka da kadın girişimcileri desteklemekte olup uygun faiz oranlı ve uzun vadeli kredi imkanı tanımaktadır. Kadın girişimcilerin kredi alabileceği birçok banka bulunmakta olup özellikle Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası sıklıkla tercih edilmektedir. […]

Ekonomi
31 Mart 2024
Kişisel nakit akışınızı yönetebilmek için 5 tüyo

Kişisel Nakit Akışınızı Yönetebilmek için Bu 5 Tüyoya Kulak Verin Kişisel nakit akışının yönetilmesi maddi açıdan daha huzurlu bir hayatın kapılarını aralamaktadır. Kişilerin her daim nakit akışını yönetebilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde zamanla geçim sıkıntısına düşebilir veya borçlanabilir. Bu nedenle kişisel nakit akışı hayati önem taşımaktadır. Bu yönetim için bazı tüyolar bulunmaktadır. Gelin kişisel nakit akışınızı […]