SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

İş Bilgisi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Home » Güncel » Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası! Direk nasıl bağlanırım?

Apple Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası! Direk nasıl bağlanırım?

Apple müşteri hizmetleri telefon numarası; sabit hatlar için 00800 448 829 873 ve cep telefonları için 0 216 282 15 11’dir. Apple müşteri hizmetleri sadece pazartesi gününden Cuma gününe kadar hizmet vermektedir. Hizmet saatleri sabah 09:00’dan akşam 20:00’a kadardır. Kurumsal müşteriler ile bireysel müşterilerin hizmet aldıkları müşteri hizmetleri numaraları farklıdır

Yayınlanma:
ABONE OL

Apple müşteri hizmetleri telefon numarası; sabit hatlar için 00800 448 829 873 ve cep telefonları için 0 216 282 15 11’dir. Apple müşteri hizmetleri sadece pazartesi gününden Cuma gününe kadar hizmet vermektedir. Hizmet saatleri sabah 09:00’dan akşam 20:00’a kadardır. Kurumsal müşteriler ile bireysel müşterilerin hizmet aldıkları müşteri hizmetleri numaraları farklıdır. Apple destek bölümüne ulaşmak için ise 00800 448 829 878 numaralı teknik destek hattının aranması gereklidir. Sabit hatlardan yapılan aramalar ücretlendirilmemektedir. Teknik destek hattı ürün satın alındıktan sonraki 90 gün için kullanılmalıdır. 90 gün geçirildikten sonra https://www.apple.com adresi üzerinden çevrimiçi destek talep edilebilmektedir.

Apple Müşteri Hizmetleri İle Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Apple müşteri hizmetleri ile yapılabilecek işlemler şunlardır:

İLGİLİ HABER 2024 Büyükbaş Hayvancılık Hibe Desteği Şartları Nelerdir?
Apple müşteri hizmetleri telefon numarası; sabit hatlar için 00800 448 829 873 ve cep telefonları için 0 216 282 15 11’dir. Apple müşteri hizmetleri sadece pazartesi gününden Cuma gününe kadar hizmet vermektedir. Hizmet saatleri sabah 09:00’dan akşam 20:00’a kadardır. Kurumsal müşteriler ile bireysel müşterilerin hizmet aldıkları müşteri hizmetleri numaraları farklıdır
 • Donanım, yazılım, üçüncü taraf aksesuarlar gibi Apple ürünlerinin satın alımını yapmak için müşteri hizmetleri aranabilmektedir.
 • Verilen ürün siparişinin değişimi, sipariş takibi yapabilmek, ürün iadesi yapabilmek gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir.
 • Apple hesap bilgilerinin güncellenmesi ve değiştirilmesi yapılabilmektedir.
 • Apple mağazalarının çalışma saatlerini, iletişim bilgilerini ve konumlarını öğrenmek mümkündür.
 • Kurumsal müşterilerin ürün alımı ve kurumsal hizmetlerden yararlanabilmesi için müşteri hizmetlerini araması gereklidir.
 • Öğrencilerin, öğretmenlerin veya eğitim uzmanlarının; eğitim amacı ile Apple ürünlerini satın almak istemeleri durumunda müşteri hizmetleri aranmalıdır.
 • Apple ürünlerinin kullanımı ile ilgili ipucu almak ve teknik destek almak için aranabilmektedir.
 • Apple yetkili servis sağlayıcıları ile ilgili bilgi edinilebilmektedir.

Apple Müşteri Temsilcisine Nasıl Direkt Bağlanılır?

Apple müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

 • Cep telefonundan 0 216 282 15 11 ve sabit hatlardan 00800 448 829 873 numaralı Apple müşteri hizmetleri hattı aranmalıdır.
 • Kısa bir tanıtım amaçlı ses kaydı dinlendikten sonra, hangi işlem için hangi numaranın tuşlanması gerektiği sayılmaktadır.
 • İlk olarak 7 tuşlanmalıdır.
 • Ardından 2 defa daha peş peşe 7 tuşlanmalıdır.
 • Müsait olan Apple müşteri temsilcilerinden birine kısa süre içerisinde yönlendirilmektedir ve yapılmak istenen işlem söylenmelidir.

Apple Müşteri Hizmetleri İşlem Menüsü Nedir?

Apple müşteri hizmetleri işlem menüsünde yer alanlar şunlardır:

 • İşlem menüsünden ilk olarak 0 tuşlanır ise kredi kartı taksitleri ile ilgili işlemler yapılabilmektedir.
 • Apple satış departmanı ile görüşülmesi gereken bir konu var ise müşteri hizmetleri arandıktan sonra 1 tuşlanmalıdır.
 • Garanti belgeleri ile ilgili bir problem var ise veya Apple ürünleri için değiştirme talebi oluşturulmak isteniyor ise 3 tuşlanmalıdır.
 • iTunes, iCloud ve AppStore gibi Apple hizmetleri ile ilgili bir problem var ise veya yardıma ihtiyaç duyuluyor ise işlem menüsünden 4 tuşlanmalıdır.
 • Apple gizlilik poliçesi ile ilgili bir konuda görüşme başlatılmak isteniyor ise 5 tuşlanmalıdır. Görüşme müşteri temsilcisi ile yapılmaktadır.

Kurumsal Müşteriler Satın Alma İşlemini Nasıl Yapmalıdır?

Kurumsal müşteriler satın alma işlemini yapabilmek için eğer sabit hattan Apple müşteri hizmetlerini arayacak iseler 00800 448 829 875’i, cep telefonundan arama yapacak iseler 0 216 282 15 12’yi aramalılardır. Sabit hatlardan yapılan aramalardan herhangi bir ücret talep edilmezken, cep telefonlarından yapılan aramalar yerel ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Kurumsal veya profesyonel kullanıcılar ile bireysel müşterilerin hizmet aldıkları numaralar farklıdır. Kurumsal hizmetler, finansman çözümleri, takas ve geliştirici satışları gibi işlemler için bu numaralar aranabilmektedir. Hafta içi aranabilmektedir ve sabah 09:00’dan akşam 20:00’ kadar kurumsal müşteriler için müşteri hizmetleri verilmektedir.

author avatar
İş Bilgisi

İlgili Haberler

Güncel
9 Mayıs 2024
2024 Erasmus Başvuru Şartları, Gerekli Belgeler ve Yol Hibe Tutarları

2024 Erasmus başvuru şartları eğitim görülen üniversiteden üniversiteye değişiklik gösterir. Her üniversite Erasmus başvurusu yapmak isteyen öğrenciler için farklı şartlar sunsa da genel hatlarıyla şartlar şu şekildedir: Herhangi bir üniversitede önlisans, lisans, yüksek lisans ya da doktora öğrencisi olmak. Erasmus Dil Sınavı’na girmek ve 100 üzerinden en az 70 puan almak. Daha önce toplam olarak […]

Güncel
30 Nisan 2024
2024 Askerlik Erteleme Şartları Nelerdir?

Askerlik işlemini ertelemek isteyen kişiler bazı belgeler eşliğinde askerlik şubesine giderek askerlik erteleme işlemini yaptırabilir. Askerlik zamanını ertelemek isteyen kişilerde bulunması gereken şartlar şunladır: Lise veya dengi bir kurumdan mezun olmak. (3 yıl ertelenebilir.) Üniversite mezunu olmak. (2 yıl ertelenebilir.) Yüksek lisans ya da doktora mezunu olmak. (35 yaşı geçmemek şartıyla 1 yıl ertelenebilir.) Askerlik […]

Güncel
30 Nisan 2024
Ehliyet Yenileme İçin Gerekli Evraklar 2024

Ehliyetlerde ve kimliklerde yapılan pek çok yeni yasal düzenleme de 2024 yılı itibariyle değişmiştir. Nüfus Müdürlüklerinde Yapılan Ehliyet İşlemleri Nelerdir? Nüfus Müdürlükleri üzerinden yapılan ehliyet ile ilgili işlemler şunlardır; İLGİLİ HABER Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne İşe Yarar? Apple müşteri hizmetleri telefon numarası; sabit hatlar için 00800 448 829 873 ve cep telefonları için 0 216 […]

Güncel
9 Nisan 2024
Bayram tatili bilançosu artıyor! Bakan Yerlikaya’dan açıklama geldi

Ramazan Bayramı tatilinin başlaması ile birlikte yüz binlerce insan yola koyulmuştu. 9 günlük tatil dönemini değerlendirmek için şehir içi ya da şehirler arası yolculuk yapan vatandaşlardan istenmeyen haberler gelmeye devam ediyor. ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE PEŞ PEŞE UYARILAR YAPILDI Ülke genelinde yolculuk yapma oranının en üst seviyelere çıktığı bayram tatili dönemine yetkililer günler öncesinden hazırlanmış, vatandaşlara kurallara […]