Bim ve A101 En Az İlkokul Mezunu Binlerce Kişiyi İşe Alacak! 3000 TL Maaşla Çalışacak Personel Aranıyor!

Salgın döneminde pek çok şirket istihdam yerine işten çıkarmalar gerçekleştirirken, perakende market zinciri olan BİM ve A101 ilkokul mezunu binlerce kişiyi işe alacağını açıkladı.

İŞ İLANLARI 13.06.2020 - 22:22 13.06.2020 - 22:22

Salgın döneminde pek çok işletme işten çıkarma yaparken bu süreçte Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden olan Bim ve A101 yeni istihdamlar gerçekleştireceğini duyurdu. En az ilkokul mezunu olmak şartıyla yeni personel alımlarının gerçekleştirileceği ifade edildi.

Yapılacak personel alımlarının pek çok unvanda ve pek çok şehirde gerçekleşeceği belirtildi. Bireysel başvurunun yanı sıra pandemi sürecinde internetten başvuruların alınabileceği belirtildi. BİM internet sitesinde yaptığı bir duyurunun ardından personel alımı için en az ortaöğretim mezunu erkek ve kadın genç personel adayları alacağını açıkladı.

Alınacak Personeller İçin Başvuru Şartları Neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olmak,

Mağazacılık sektöründe deneyimli olmak,

Erkekler için askerlik sorunu bulunmayan,

Ekip içerisinde sorunsuz çalışabilecek,

Müşterilerle iletişimi yüksek ve güler yüzlü olan,

Dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibi olan,

Müşteri taleplerine hızlı yanıt verebilecek adayların arandığı açıklandı.

BİM ve A101 Hangi Kadrolarda Personel Alacak?

Yapılacak personel alımlarının farklı kategorilerde olduğu belirlendi. Bunun için Kasa Reyonu Personeli, Bölge Taze Gıda Personeli, Kozmetik Personeli, Meyve ve Sebze Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Et Şarküteri Personeli, Satış Elemanı, Kasiyer, Beden İşçisi, Reyon Görevlisi, Satış Personeli ve Depo Görevlisi alımı yapılacak.

Başvuru Nasıl Yapılabilir?

İki market zincirin de personel alımı için internet sitelerinden başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ardından gelecek yanıta göre görüşmeler gerçekleştirilebilir.

isbilgisi.com

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@