Bu Yaz Herkes Tatile Gidecek! Vakıfbank, Ziraat Bankası Ve Halkbank'tan Cazip Koşullarda Yeni Tatil Kredisi Kampanyası!

Koronavirüs sürecinde oldukça stresli bir dönem geçiren vatandaşlara bu yaz için tatil planı yapma fırsatı verecek olan Tatil Destek Paketi açıklandı. Ziraat bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan kampanyaya göre cazip seçeneklerle tatil kredisi kullanılabilecek. Kamu bankalarının yeni tatil kredisi kampanyası detayları belli oldu.

KREDİ 01.06.2020 - 13:37 01.06.2020 - 13:37

Türkiye'de koronavirüs sürecinin ardından normalleşme adımları atılırken iki yönlü faydayı amaçlayan bir kredi kampanyası bugün kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından açıklandı. Bu şekilde koronavirüs döneminde stresli bir süreç geçiren vatandaşlara tatil yapma imkanı sunurlurken oldukça zor bir süreçten geçen turizm sektörüne de deswtek sağlanacak.

Tatil Destek Paketi adı altından açıklanan yeni tatil kredisi kampanyasının detayları belli oldu. Buna göre maaşlarını Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığı ile alan emekli ya da çalışan vatandaşlara tatil ve seyahat giderlerini karşılamaları amacıyla uygun şartlarda finansman desteği verilecek.

10.000 TL'YE KADAR FİNANSMAN DESTEĞİ!

Yine Tatil Destek Paketi kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ile seyahat acenteleri birer anlaşma yapacaklar. Vatandaşlar bu anlaşma sağlanan seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için gittiklerinde finansman desteğikamu bankaları tarafından sağlanacak. Buna göre müşterilere 10.000 TL'ye kadar 6 ay geri ödemesiz 36 ay vade seçeneğiyle finansman desteği verilecek.

Turizm acentalarında belirtilen kapsamda tatil paketi satın alan müşterilerin 1. ve 2. taksitlerini seyahat acentaları ve banka karşılayacak. Bu şekilde vatandaşlar tatil paketi satın alarak ödemeye 9 ay sonra başlayabilecekler. Bu tatil kredisinin faizi ise yüzde 0,67 olacak.

KREDİ KARTI İLE FAİZSİZ ÖDEME İMKANI

Seyahat acentaları ile yapılacak anlaşmalar neticesinde kredi kartı ayrıntısı da yer alacak. Buna göre tatil paketi satın alacak olan vatandaşlar 3 ay geri ödeme yapmayabilecekler. Bu sürenin ardından 15 aylık taksitlerle faizsiz bir şekilde ödemeler kredi kartı üzerinden yapılabilecek.

Öte yandan bankalarla anlaşma sağlayacak olan seyahat acentaları ilerleyen günlerde bankalar tarafından açıklanacak ve vatandaşlar tatil kredilerini kullanmaya başlayabilecekler.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@