Carrefoursa Kart Kayıt ve Bakiye Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Carrefoursa kart sahibi olmak için gerekenler ve nasıl kullanılacağı konusunda Carrefoursa internet sitesi üzerinde müşteriler tüm kart işlemlerini yapabilir. Carrefoursa kart marketin çeşitli kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için alınması gereken bir kart. Aksi halde müşteri alışverişlerinde Carrefoursa karta özel indirimlerinden yararlanamıyor.

ÖNEMLİ BAŞLIKLAR 24.02.2020 - 15:48 24.02.2020 - 15:48

Carrefoursa Kart Kayıt ve Bakiye Sorgulama

Carrefoursa kart sahibi olmak için gerekenler ve nasıl kullanılacağı konusunda Carrefoursa internet sitesi üzerinde müşteriler tüm kart işlemlerini yapabilir. Carrefoursa kart marketin çeşitli kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için alınması gereken bir kart. Aksi halde müşteri alışverişlerinde Carrefoursa karta özel indirimlerinden yararlanamıyor.

Carrefoursa Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Carrefoursa kart sahibi olmak üzere başvuru yapmak için müşterilerin Carrefoursa Kart internet sitesi üzerinden, cep telefonu bilgileri ile başvuru yapması ve sonrasında istenilen kişisel bilgilerini girmesi yeterlidir. Carrefoursa kart 18 yaşından büyük herkes tarafından alınabilir. Diğer yandan her kimlik numarasına ancak bir adet Carrefoursa kart tanımlanabiliyor. Carrefoursa kartlar müşterinin kimlik bilgisi ve cep telefonuna tanımlanıyor.

Carrefoursa Kart Nasıl Alınır?

Carrefoursa kartı teslim almak için müşterilerin Carrefoursa internet sitesi üzerinden başvuru yapması şarttır. Başvuru sonrası Carrefoursa kartı müşteri adresine yollanacaktır. Diğer yandan başvuru sonrası müşterinin alışverişlerinde Carrefoursa kartı yanında taşımasına gerek yoktur. Müşteri kasaya geldiğinde cep telefonu numarasını söylediğinde kasiyer müşterinin cep telefonu numarasından hemen onun Carrefoursa kartına ulaşıyor ve müşterinin aldığı ürünler Carrefoursa kart avantajları ile alınabiliyor.

Diğer yandan müşteriler isterlerse Carrefoursa kasalarından ücretsiz alarak Carrefoursa kart alabiliyor ve Carrefoursa indirim ve avantajlarından yararlanabiliyorlar. Ancak kasalardan alınan Carrefoursa kartların 30 gün içinde internet sitesinden kart numarası ile aktif edilmesi gerekiyor. Aktif edilmeyen kartlar kullanıma kapatılıyor ve tekrar kart alınması gerekiyor. Aslında bunun sebebi Carrefoursa kart programımın bir müşteri ilişkileri programı ve bir müşteri sadakat programı kapsamında olması. Carrefoursa kartın bir diğer amacı firmaya sadık ve firmadan düzenli alışveriş yapan bir müşteri kitlesi oluşturmak. Tabi bunu başarabilmek için müşterilerine de özel bazı avantajlar sunuyor.

Carrefoursa Kart Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?

Carrefoursa kart içindeki bakiye puanların sorgulaması için aşağıdaki yollar kullanılabilir:

  • Müşteriler kasalarda kart bakiyesini sorgulayabilir ve aynı zamanda alışveriş fişlerinde Carrefoursa kart bakiyelerini görebilir.
  • Müşteriler Carrefoursa internet sitesi üzerinden Carrefoursa kart bakiyelerini görebilir.
  • Müşteriler kart numarası boşluk bakiye yazıp 4604’e mesaj atarlarsa ücretsiz olarak kart bakiyelerini görebilirler.

Carrefoursa Kart İle Nasıl Puan Kazanılır?

Carrefoursa kart kullanarak puan kazanmak için yapılması gereken özellikle Carrefoursa kampanyalarını takip etmek. Carrefoursa kampanyaları firmanın internet sitesinde ve ayrıca marketlerde bulunan güncel insert dokümanlarında yer alıyor. Burada zaman zaman bazı ürünlerde öel puan ve indirim kampanyaları yapılıyor ve bazı ürünlere ekstra puan verilebiliyor.

Carrefoursa müşterileri topladıkları puanları yeteri kadar birikince yine Carrefoursa mağazalarından yaptıkları alışverişlerde para gibi kullanabiliyorlar. Ancak Carrefoursa puanların paraya veya hediye çekine çevrilmesi mümkün değil. Bu puanların kullanılması için de bir süre sınırı yok. Müşteri isterse Carrefoursa kart puanlarını yıllarca hiç harcamadan biriktirmeye devam edebiliyor.

Carrefoursa Kart Avantajları Nedir?

Carrefoursa kartın müşterilerine sunduğu önemli imkanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Carrefoursa kart normalde kart sahibi olmayanların yararlanamadığı özel indirim imkanları sunuyor.
  • Carrefoursa kart sahibi müşteriler kart kullanıcılarına özel indirimlerin haricinde ayrıca alışverişlerinden puan da kazanıyor ve bu puanları yine sonraki alışverişlerinde kullanabiliyor.
  • Carrefoursa kart sahipleri Carrefoursa kampanyalarından cep telefonuna gelen mesaj ile önceden haberdar ediliyor ve böylece Carrefoursa fırsatlarını kaçırmadan ve herkesten önce yakalayabiliyorlar.
  • Carrefoursa müşterilerine özellikle doğum günü vb. özel günlerde bazı sürpriz hediyeyeler ve sadece o müşteriye özel ayrıcalıklı indirimler yapabiliyor.
  • Carrefoursa kart sahibi kurumsal müşteriler faturalandırma vb. kasada zaman alabilecek işlemleri kartları ile çok daha hızlı yapabiliyor.

Yorumlar (4)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@