İki Dev Otomobil Firması Sıfır Araç Almak İsteyenlere Dev Fırsatlar Sunan Haziran Ayı Kampanyalarını Açıkladı!

Taşıt kredisinde yapılan inanılmaz faiz indirimi ve yeni fırsatlarla birlikte iki dev otomobil firması sıfır araç almak isteyenler için yeni kampanyalarını açıkladılar. İşte detaylar..

OTOMOBİL 06.06.2020 - 23:36 06.06.2020 - 23:36

Araç satın almak isteyen pek çok kişi son dönemlerde kamu bankaları tarafından gerçekleştirilen tarihin en uygun fiyatlı taşıt kampanyaları ile birlikte harekete geçmeye başladı. Taşıt kredi kampanyaları araştırılırken, bazı araç markaları da bu süreçte harekete geçti ve sıfır araç almak isteyen vatandaşları etkilemeye başladı. Özellikle iki araç markasının kredi kullanmadan taşıt sahibi olmak isteyen müşteriler için hazırlamış olduğu kampanya ve nakit indirimleri ön plana çıktı.

Honda Haziran Ayında Yeni Kampanyasıyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Honda tarafından yapılan açıklamalar sonrasında Haziran ayı için Civic Sedan modelleri özelinde yeni bir kampanya hazırladığını duyurdu. Özellikle Honda severler için oldukça heyecan verici olan bu kampanyanın performansını en üst seviyede tutan 1.5 litre VTEC Turbo motorlu manuel Civic Sedan modelinin de kampanya içerisine dahil edilmesi oldukça sevindirici oldu.

Haziran ayı boyunca sınırlı sayıda araç için geçerli olan bu kampanyaya 60 bin liralık kredi kullanımında yüzde 0.49 faiz oranı ve 18 ay taksit imkanından yararlanmak mümkün.

Citroen’de Yeni Kampanyasını Duyurdu!

Citroen Haziran ayında özel yeni kampanyaları ile araç almak isteyen vatandaşları oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Şirket tarafından konu hakkında yazılı bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre araç modellerine 111 bin liradan başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Marka bazı seçili araç modellerinde geçerli olmak üzere 40 bin lira üzerinden 48 ay yüzde 0.85 faiz oranı ile 1050 lira taksitli kredi imkanı ya da 80 bin lira için 24 ay vadeli yüzde 0.89 faiz oranlarından faydalanabilecekler. Taksit ödemelerinin ise Eylül ayında başlaması bekleniyor. Kredi kullanmak istemeyen müşteriler için ise 6 bin liraya varan nakit indirimi sağlanıyor.

isbilgisi.com

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@