İŞKUR Haziran Ayı İş İlanları! Trabzon Büyükşehir Belediyesi İşçi Statüsünde 60 Kişinin İşe Alımını Yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yayınlanan iş ilanına göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin şirketlerinden olan Trabzon Ulaşım AŞ bünyesinde görevlendirilecek 60 otobüs şoförü işe alınacak. Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı kapsamında yapılacak olan işe alımlar için başvuru şartları ve başvuru şekli açıklandı.

İŞ İLANLARI 12.06.2020 - 23:30 12.06.2020 - 23:30

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yayınlanan iş ilanları ile işsiz vatandaşlar yeni işlerine kavuşmaya devam ediyor. Özellikle bu dönemde kamu kurum ve kuruluşlarında işe girmek isteyen vatandaşların sayısı oldukça yükseldi. Bu nedenle belediyeler tarafından yayınlanan iş ilanları yüz binlerce vatandaş tarafından mercek altına alınıyor.

İŞKUR'un yeni ilanları arasında bulunan en dikkat çekici ilan Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin şirketlerinden olan Trabzon Ulaşım AŞ tarafından verilen ilan oldu. Buna göre işçi statüsünde 60 adet otobüs şoförü işe alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin Genel Şartlar başlıklı A bendinin 1,4,6 ve 7. maddelerindeki hükümleri taşımak

-Görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunları bulunmamak

-Daha önce kamu görevinden çıkarılmamış olmak

-Otobüs şoförü olabilecek belgelere sahip olmak

-En az iki yıl deneyim sahibi olmak

-Haftada 45 saat çalışmayı kabul etmek

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin şirketi Trabzon Ulaşım AŞ'ye alınacak 60 otobüs şoförü için www.tulas.com.tr adresinden başvuru yapılabilecek. Mülakata çağırılacak adaylar yine aynı site üzerinden kamuoyuna duyurulacak.

İşe alınacak kişiler Trabzon il sınırları içerisinde görev yapacaklar. Mesai saatleri ise 08:00 ile 17:00 arasında olacak.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@