İŞKUR Yeni İş İlanlarını Yayınladı! İzmit Belediyesi KPSS'siz, Sınavsız, En Az Ortaöğretim Mezunu 30 Büro Personelinin İşe Alımını Yapacak!

İzmit Belediyesi'nin şirketi olan Bekaş Bilişim Bayındırlık İnşaat Özel Sağlık Eğitim Gıda Turizm San. ve Tic. A.Ş.'ye 30 büro personeli alınacağı bildirildi. İŞKUR aracılığı ile yayınlanan iş ilanında başvuru şartları ve işe yerleştirilme şekli kamuoyuna duyuruldu. İzmit Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?

İŞ İLANLARI 14.06.2020 - 19:24 14.06.2020 - 19:24

Türkiye'de işsizlik konusunda son dönemlerde pandemi kaynakları büyük sorunlar yaşanmaya başlarken Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) işsiz vatandaşlara yayınlanan iş ilanları ile yeni bir iş kapısının aralanmasına aracılık yapmaya devam ediyor.

30 BÜRO PERSONELİ İŞE ALINACAK

İŞKUR'un resmi internet sitesinde yayınlanan son iş ilanlarından birisi de İzmit Belediyesi'nin şirketi olan Bekaş Bilişim Bayındırlık İnşaat Özel Sağlık Eğitim Gıda Turizm San. ve Tic. A.Ş.'ye ait olduğu görüldü. Buna göre ilgili şirket tarafından 30 büro personeli işe alaınacak.

BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN OLACAK

İŞKUR'da yayınlanan bilgilere göre Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı şeklinde 30 büro personelinin işe alımı gerçekleştirilecek. İş başvurusunun nasıl yapılacağı da belirtilen ilanda başvurular sadece internet üzerinden yapılacak. Başvurmak isteyen adaylar CV'lerini kariyer@izmit.bel.tr adresine göndermeleri yeterli olacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

- Ortaokul ve üzeri bir tahsile sahip olmak

-MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek

-Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak

-İletişim becerileri gelişmiş olmak

-18-45 yaş aralığında olmak

-Adli sicil kaydı olmamak

-Görevini yapmaya engelolacak rahatsızlığı bulunmamak

-Disiplinsizlik ve ahlaki nedenlerle daha önce çalıştığı iş yerlerinden işten çıkarılmamış olmak

-İzmit ilçesinde ikamet etmek

İŞE ALIMLAR NASIL OLACAK?

Tüm başvurular alındıktan sonra Bekaş Bilişim Bayındırlık İnşaat Özel Sağlık Eğitim Gıda Turizm San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılacak değerlendirme ile başvuru yapan adaylar mülakata çağırılacaklar. Bu mülakatlar sonrasında işe alımlar hakkında karar verilerek işe uygun görülen adaylar işe başlatılacaklar.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@