İsmail Küçükkaya İki Sİyasi Partinin Genel Başkanından Milletvekilliği Teklifi Aldığını Açıkladı! İsmail Küçükkaya Siyasete Mi Giriyor?

Fox TV'de hafta içi her sabah izleyicilerin karşısına Çalar Saat programı ile sunuculuk göreviyle çıkan ünlü gazeteci İsmail Küçükkaya siyasette yer alması için kendisine gelen teklifleri açıkladı. İsmail Küçükkaya iki siyasi partinin genel başkanının kendi partilerinde siyasete atılması için kendisine milletvekilliği teklifinde bulunduklarını söyledi.

GÜNDEM 02.06.2020 - 17:14 02.06.2020 - 17:14

Fox TV'nin başarılı yapımlarından olan Çalar Saat programının sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya, siyasetten kendisine gelen teklifleri açıkladı.

Medyaradar'dan Figen Balcı'nın sorularını yanıtlayan İsmail Küçükkaya kendisinin siyasete girmesi için bir talep olduğunu söyledi.

İKİ GENEL BAŞKAN MİLLETVEKİLLİĞİ TEKLİF ETTİ

Yıllardır yayınlanan Çalar Saat programı ile ciddi izlenme oranlarına ulaşmayı başaran İsmail Küçükkaya, “Bugüne kadar iki önemli siyasi partinin genel başkanları siyasete girmemi arzu ettiler. Bu konuda milletvekilliği teklifinde bulundular. Ancak ben siyaseti hiç düşünmedim. Gazeteci sıfatıyla kamu görevi görüyoruz. Toplum için hizmet ediyoruz. Siyaset ve özellikle milletvekilliği başbaşka bir kulvar.” dedi.

NE BUGÜN NE DE YARIN SİYASETTE YOKUM

Siyasete girmek konusundaki kararının hiç bir zaman değişmeyeceğini söyleyen İsmail Küçükkaya, “Ben bir gazeteci olarak içerisinde yaşadığım topluma faydalı olmaya çalışıyorum. İnsanlarımızın sorunlarını dile getirip onlara çözüm bulunması için çaba gösteriyoruz. Siyaset bana çok yabancı bir alan. Ne bugün ne de yarın beni siyaset sahnesinde kimse göremeyecek. Bunu net şekilde söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@