Kredi Borçlarını Ödeyemeyenlere ING Bank'tan Yeni Fırsat!

Türkiye'de ekonomik sıkıntılar artmaya başlayınca vatandaşların bankalara olan kredi borçlarını ödeme noktasında sorunlar yaşanınca alternatif yollar araştırılmaya başlandı. Borç transferi kredisi kampanyası düzenleyen bankaların bu imkanları son günlerin en çok arama yapılan konularından birisi oldu. Bu konuda ise en çok talebi ING Bank alıyor. Peki ING Bank borç transferi kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

KREDİ 08.01.2021 - 19:57 08.01.2021 - 19:57

Türkiye'de yaşanan ekonomik sıkıntıların can sıkıcı sonuçları vatandaşları yeni arayışlara itiyor. Geçmişte çeşitli sebeplerle kullanılan kredi taksitlerini ödemekte güçlük çeken vatandaşlar bütçelerini denkleştirmede büyük sorunlar yaşıyorlar. Kredi borçlarınıo aksatan vatandaşların bankaların kara listesin egirme ihtimalleri de bulunuyor. Tüm bunlar düşünülünce vatandaşlar kendilerine uygun bir çözüm yolunu araştırmaya başladılar.

Kredi borçlarından bunalan vatandaşların imdadına bazı bankalarca veriler borç. Transferi kredileri yetişti. Bu kampanyalardan yararlanan vatandaşlar tüm kredi borçlarını tek bir bankada toplayıp ödemelerini yeniden planlayabiliyorlar. Bir anlamda kredi yapılandırması anlamına da gelen bu işlem vatandaşların rahat bir nefes almalarını sağlıyor. Bu şekilde vatandaşlar bankaların kara listesine girmeyerek bankacılık işlemlerinde daha rahat hareket etme imkanına kavuşabiliyorlar.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Borç transferi kredisi veren bankalardan birisi de ING Bank oldu. ING Bank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler diğer bankalara olan kredi borçları tutarında kredi kullanarak tüm kredi borçlarını ING Bank'ta toplayabiliyorlar. 36 ay vade ile verilen borç transferi kredisinde müşterilere aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Ayrıca borç transferi kredisi kullanan müşterilere banka tarafından 3 ay ödeme erteleme imkanı da sunuluyor.

50.000 TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank'tan 50 Bin TL borç transferi kredisi kullanan müşterilere 36 ay vadede aylık yüzde 1,54 kredi faizi uygulanıyor. Bu hesaplamaya göre müşteriler bankaya her ay 1914 TL kredi taksiti ödüyorlar. ING Bank bu kredi için müşterilerden 250 TL kredi tahsis ücreti alıyor. Vade sonunda bankaya yapılan toplam ödeme ise 68.906 TL'ye çıkıyor.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@