Piyasalar Kapalıyken de Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! Bugün Gram ve Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu?

Hafta sonunun ilk gününde piyasalar kapalı olmasına rağmen altın piyasasında dalgalanma bir türlü sona ermiyor. Bu süreçte bugün altın fiyatlarında güncel durum ne oldu?

EKONOMİ 04.07.2020 - 12:18 04.07.2020 - 12:18

Hafta sonu olması nedeniyle piyasalar kapalıyken altın fiyatlarının gidişatı yine en çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisi oldu. Altın piyasasında yaşanan dalgalanmalar hafta sonu piyasaların kapalı olmasına rağmen devam ediyor. Güncel verileri takip etmek isteyen yatırımcılar ve alım satım yapmak isteyen kişiler tarafından sürekli olarak kontrol ediliyor.

Son günlerde düğün sezonunun yeniden açılmasının ardından altın fiyatlarına olan ilgi son derece yükselmişti. Gram altın ise hafta içerisinde ivmeyi yukarı çevirerek oldukça dikkat çekmişti. Bu süreçte altın piyasasında güncel durum ne oldu?

Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar Oldu?

Altının gram fiyatında meydana gelen yükselişin ardından bugün piyasalar kapalı olmasına ve açıklanacak önemli bir veri olmamasına rağmen gram altın 392 lira seviyesinden işlem görüyor. Altının ons fiyatı ise bin 778 dolar olarak açıklandı.

Çeyrek altın hem yatırımcılar hem de düğün hazırlığı yapan vatandaşlar tarafından çok tercih ediliyor. Bugün çeyrek altın 634 liradan işlem görüyor.

Hafta sonunun ilk gününde yüksek miktarlarda alım ve satım işlemi yapan vatandaşlar cumhuriyet altınında son durumu merak ediyorlar. Bugün Cumhuriyet altını 2 bin 559 liradan satılıyor. Tam altın ise hem yatırım hem de takı için tercih edilebilirken şimdilerde satış fiyatı 2 bin 568 lira olarak açıklandı.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@