Türkiye Şeker Fabrikası İşçi Alacağını Duyurdu! İşe Alım ve Başvuru Şartları Neler?

Türkiye Şeker Fabrikası yayınladığı son ilanla birlikte farklı pozisyonlarda çalıştırmak üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. Kaç işçi alınacak ve işe alım şartları neler?

İŞ İLANLARI 03.07.2020 - 21:22 03.07.2020 - 21:22

Türkiye Şeker Fabrikası tarafından yapılan açıklamalar sonrasında yakın zamanda istihdama destek olmak için yeni alımların yapılacağı açıklandı. Yapılan son duyuru çerçevesinde toplam alınacak işçi sayısı 306 olarak açıklandı. Alımın yapılacağının açıklanması ile birlikte başvuru şartları, yapılacak alım sayısı ve daha pek çok detaya yer verildi.

İşçi Alımının Detayları Neler?

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından verilen izin doğrultusunda Şirketten Şeker Fabrikalarında çalıştırmak üzere süresi belirsiz olarak meslek lisesi mezunu olmak kaydıyla toplam 227 işçinin alımının yapılmasına karar verildi.

Ön lisans ya da meslek lisesi mezunu olmak üzere toplam 70 işçi alımının da ayrı olarak yapılacağı açıklandı.

Ziraat mühendisi olarak çalıştırmak üzere 9 personelin daha alınacağı açıklandı.

Başvuru yapacaklar için detayların öğrenilmesi için ayrı bir ilan yapıldı. İŞKUR’un web sitesi üzerinden ilanın detayları hakkında bilgi edinmek mümkün. İlanın kısa süre önce yayınlanmasının ardından şimdiden yoğun başvuru sürecinin başladığı ifade edildi.

isbilgisi.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@